Informacje prawne/Regulamin Serwisu

Godzic Sp. z o.o. Sp.k.

KRS 0000777698,

REGON 382890207,

NIP 6252468740

Rzemieślnicza 7,

41-253 Czeladź

NIP:6251553538

 

Odwiedzając i użytkując stronę internetową godzic.eu, przyjmują Państwo poniższy Regulamin Serwisu bez jakichkolwiek ograniczeń i uwarunkowań. Dlatego też Państwa dostęp do witryny godzic.eu odbywa się z zastrzeżeniem tego Regulaminu i przepisów obowiązującego prawa, a korzystanie z witryny w jakikolwiek sposób oznacza wyrażenie zgody na następujące warunki i zastrzeżenia:

 

Zawartość

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u autoryzowanych dealerów Godzic. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym ceny produktów oraz opcji dodatkowych, nie zawierają stosownego podatku VAT, oraz nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

 

Mimo dołożenia wszelkich starań, by informacje publikowane na stronie były prawdziwe oraz dokładne, Godzic Sp. z o.o. Sp.k. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub prawdziwość jakichkolwiek informacji zawartych na stronie www.godzic.eu.

W związku z powyższym rzeczywiste dane mogą nieco różnić się od danych podanych na stronie.

Godzic Sp. z o.o. Sp.k. zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian na stronie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Wprowadzane zmiany mogą dotyczyć wszystkich elementów witryny, w tym m.in. przedstawionych na stronie modeli urządzeń, oraz specyfikacji.

Godzic Sp. z o.o. Sp.k. zastrzega sobie również prawo do wycofania produktów prezentowanych na stronie lub wprowadzenia zmian w ich charakterystykach oraz opcji dodatkowych.

 

Ceny produktów zamieszczonych w witrynie

 

Informacje cenowe dotyczące prezentowanych urządzeń oraz opcji dodatkowych, niezależnie od tego, czy umieszczone na stronie, czy udzielone za jej pośrednictwem, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny oraz nie są wiążące dla autoryzowanych dealerów Godzic. Szczegółowe warunki zakupu produktów marki Godzic mogą nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie warunków indywidualnej umowy sprzedaży.

Prawa autorskie

 

Cała zawartość niniejszej witryny chroniona jest prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Wszelkie znaki towarowe, logo, znaki usługowe, geograficzne oznaczenia pochodzenia itp. zawarte w niniejszej witrynie stanowią własność podmiotów Godzic Sp. z o.o. Sp.k. lub osób trzecich. Ich używanie, kopiowanie i/lub rozpowszechnianie bez uprzedniej zgody właściwego podmiotu jest niedozwolone.