Informacje prawne/Regulamin Serwisu

Kominki-Godzic Mariusz Godzic

Rzemieślnicza 7,

41-253 Czeladź

NIP:6251553538

 

Odwiedzając i użytkując stronę internetową godzic.eu, przyjmują Państwo poniższy Regulamin Serwisu bez jakichkolwiek ograniczeń i uwarunkowań. Dlatego też Państwa dostęp do witryny godzic.eu odbywa się z zastrzeżeniem tego Regulaminu i przepisów obowiązującego prawa, a korzystanie z witryny w jakikolwiek sposób oznacza wyrażenie zgody na następujące warunki i zastrzeżenia:

 

Zawartość

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u autoryzowanych dealerów Godzic. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym ceny produktów oraz opcji dodatkowych, nie zawierają stosownego podatku VAT, oraz nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

 

Mimo dołożenia wszelkich starań, by informacje publikowane na stronie były prawdziwe oraz dokładne, Kominki Godzic Mariusz Godzic nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub prawdziwość jakichkolwiek informacji zawartych na stronie www.godzic.eu.

W związku z powyższym rzeczywiste dane mogą nieco różnić się od danych podanych na stronie.

Kominki Godzic Mariusz Godzic zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian na stronie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Wprowadzane zmiany mogą dotyczyć wszystkich elementów witryny, w tym m.in. przedstawionych na stronie modeli urządzeń, oraz specyfikacji.

Kominki Godzic Mariusz Godzic zastrzega sobie również prawo do wycofania produktów prezentowanych na stronie lub wprowadzenia zmian w ich charakterystykach oraz opcji dodatkowych.

 

Ceny produktów zamieszczonych w witrynie

 

Informacje cenowe dotyczące prezentowanych urządzeń oraz opcji dodatkowych, niezależnie od tego, czy umieszczone na stronie, czy udzielone za jej pośrednictwem, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny oraz nie są wiążące dla autoryzowanych dealerów Godzic. Szczegółowe warunki zakupu produktów marki Godzic mogą nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie warunków indywidualnej umowy sprzedaży.

Prawa autorskie

 

Cała zawartość niniejszej witryny chroniona jest prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Wszelkie znaki towarowe, logo, znaki usługowe, geograficzne oznaczenia pochodzenia itp. zawarte w niniejszej witrynie stanowią własność podmiotów Kominki Godzic Mariusz Godzic lub osób trzecich. Ich używanie, kopiowanie i/lub rozpowszechnianie bez uprzedniej zgody właściwego podmiotu jest niedozwolone.