fbpx
Menu

Osiągnięcia

Nasze produkty zostały wyróżnione przez ekspertów z branży

Made in Poland - produkt najwyższej klasy! Z dumą możemy tym hasłem promować nasze urządzenia, gdyż ręczymy za nie swoim nazwiskiem.

„Złoty Piec” dla Etny H2O - Nagroda w konkursie Polskich Premier Targowych na Międzynarodowych Targach Kominki 2018 Budma w Poznaniu. "Płomień Roku 2016" w kategorii Produkt Roku - technika i bezpieczeństwo dla paleniska Etna. Płomień Roku 2017- Firma wykonawcza. Złoty medal Targów Sibex 2016

Filozofia jakości

Nasze rozwiązania są dopracowane w najmniejszym detalu

Kominki tworzymy nie tylko z pasji a przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników, aby urządzenia były niezawodne i przyjazne w obsłudze.

Łączymy swoje hobby z pracą - dlatego też stajemy się efektywniejsi, by poprzez zaangażowanie i wyznaczone cele, nasze produkty były jeszcze bardziej doskonałe. Cierpliwie i konsekwentnie realizujemy założenia strategii rozwoju "Zawsze o krok przed konkurencją".

Technologia

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, oraz stale powiększamy ofertę

We własnym biurze konstrukcyjnym, tworzymy innowacyjne produkty. Stale szukamy użytecznych rozwiązań, które lepiej będą służyć przyszłym użytkownikom.

Nasze urządzenia powstają w oparciu o współpracę z wieloma wyspecjalizowanymi zakładami, posiadającymi doświadczenie i nowoczesny park maszynowy m.in. Centrum obróbcze CNC, Hydrauliczne prasy krawędziowe, Centrum obróbki laserowej.

Kim jesteśmy?

Dzielimy się naszym doświadczeniem od ponad 35 lat.

W oparciu o dotychczasowy dorobek zawodowy, oraz dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby swoich klientów, możemy zaoferować produkt, z którego jesteśmy dumni.

Historia marki Godzic ma swój początek w 1981roku. W dużej mierze zawdzięcza swój sukces założycielowi, którym był Józef Godzic – Rzemieślnik z zawodu Mistrz zduński. Rodzinną tradycję kontynuuje już drugie pokolenie – Mariusz i Jarosław Godzic. Dziś niczym "nowocześni Rzemieślnicy", podążający z duchem czasu, oferują starannie wykonane i niepowtarzalne produkty!